Country/Region:  LT
ReferenceNo.:  402265

Įžanga

Ieškai dinamiško, atsakingo ir iššūkių kupino darbo? Tuomet tau tikrai tiks LIDL parduotuvės vadovo (-ės) pozicija!

Darbo pobūdis

•    Būsi lyderis (-ė), atsakingas (-a) už parduotuvės darbuotojų ugdymą, motyvavimą, užduočių delegavimą ir parduotuvės darbų planavimą
•    Kiekvieną dieną rūpinsiesi, kad tavo komanda pasiektų geriausius veiklos rodiklius ir užtikrintų aukščiausią klientų aptarnavimo standartą

Reikalavimai kandidatui

•    Turi aukštesnįjį išsilavinimą
•    1-2 metų vadovaujamo darbo patirtį prekybos srityje
•    Puikiai organizuoji darbus ir moki suburti komandą
•    Prisiimi atsakomybę
•    Esi pasiruošęs (-usi) ne tik vadovaujančiam, bet ir fiziniam darbui
•    Gali dirbti pamainomis

Siūlome

•    Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką bei viršvalandžius
•    Tarnybinį automobilį, skirtą neribotai naudotis tiek asmeniniams, tiek tarnybiniams tikslams
•    Karjeros galimybes
•    Pilną automobilio priežiūros, remonto, draudimo ir degalų išlaidų padengimą
•    Privatų sveikatos draudimą ir profilaktines sveikatos priemones
•    Anonimines ir nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais
•    Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams